Oracle Academy - ingyenesen!

Utolsó módosítás dátuma : 2018. január 29.

Egyetemünk hallgatói és oktatói ingyenesen elérhetik az Oracle Academy Program összes tananyagát és segédanyagát

Egyetemünk hallgatói és oktatói részére ingyenesen elérhető az Oracle Academy Program, amely az Oracle Academy összes tananyagát és segédanyagát tartalmazza. A tananyagokat azért is érdemes tanulmányozni, mert a 2018-2019-es tanév I. szemeszterében az érdeklődőknek már lesz lehetősége Oracle Academy-n elérhető vizsga voucher-t szintén ingyenesen igényelni.

Intézményünkben minden oktató és minden hallgató, aki regisztrál a felületre, jogosult a rendszer használatára. A tananyagokhoz a hallgatók a kurzusra való bejelentkezéskor férnek hozzá.

A tananyaghoz a hozzáférést és a vizsga voucher-t a „Programozd a jövőd!” – GINOP-3.1.1-VEKOP-15-2016-00001 az „Oktatási intézmények és IKT vállalkozások közötti együttműködés ösztönzése és támogatása” kormányzati projekt biztosítja.